Hakkımızda

Misyon

Farklı öğrenciler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik eğitim standartlarını belirleyen, gelecekteki olası gelişmeleri araştıran, temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen, bir eğitim kurumu olmaktır.

Vizyon

Yenilikçi iletişim çözümleri ile öğrencilerimize, ailelerine ve topluma en üst düzeyde eğitim vererek özel eğitim alanında lider olmaktır.

 

 

Hakkımızda

Kurumumuz 01 Mayıs 2007 Tarihinde Hamit KARDEŞ – Rabiye KARDEŞ – Derya KARDEŞ EKİCİ kuruculuğunda, İstanbul Tuzla’da özel eğitim ve rehabilitasyona ihtiyaç duyan bireylerin maksimum bağımsızlık kazanmalarına destek ve yardımcı olmak bu yolda yürüyen ailelerimize rehberlik etmek amacı ile Zihinsel Engelliler Destek Eğitim Programı,Bedensel Engelliler Destek Eğitim Programı, Yaygın Gelişimsel Bozukluk (Y.G.B – Otizm) Destek Eğitim Programı, Özel Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitim Programı alanlarında Deneyimli Kadrosuyla Hizmete Başlamıştır.
Rehabilitasyon alanında verdiğimiz hizmetler bilimsel,yenilikçi ve bireyin özelliklerine uygun planlanıp birebir seanslar ve grup eğitimi olarak sunulmaktadır.

Kardeş Rehabilitasyon Ailesi olarak;
Bilimsellik
Eğitim Hakkına Saygı
Öğrenci ve yakınlarının haklarına saygı
Kaliteden ödün vermeme
Güvenilirlik
Gelişime ve ilerlemeye açık olmayı temel değerlerimiz olarak görüyoruz.
Ve bu değerlerin ışığında;

Kalifiye personel ile kaliteli eğitim vermeyi,
Personelimizin bireysel eğitimi ve gelişimini desteklemeyi,
Yaptığımız hizmet içi eğitimlerle kendi personelimizin bilgilerini sürekli taze tutmayı,Yaptığımız etkinlik ve faaliyetlerle personelimizin moral ve motivasyonunu zirvede tutmayı,
En iyi hizmet ve eğitimi sunmak için bütün koşulları bünyemizde barındırmayı,
Bilim Teknoloji ve tecrübemizi birleştirerek en kaliteli eğitimi vermeyi ,
Eğitim odaklı çalışarak öğrencilerimizin ihtiyaçları ve velilerimizin beklentilerini karşılamayı hedefliyoruz.